Skole OL Bueskydning Finale 2018

5. klasse Finale

A-Finalen

Start tid: Skive nr. Skole navn Klasse Kommune Resultat Nr.
14.50 3 & 4 Tre Ege Skole 5 a Faaborg-Midtfyn kommune 341 1
14.50 11 & 12 Janderup Skole 5 a Varde Kommune 328 2
14.50 1 & 2 Ikast Østre Skole 5 c Ikast-Brande kommune 308 3
14.50 13 & 14 Fourfeldtskolen Bohr 5 b Esbjerg Kommune 289 4
14.50 9 & 10 Vestermarkskolen 5 b Svendborg Kommune 285 5
14.50 7 & 8 Thy Privatskole 5 a Thisted kommune 270 6
14.50 15 & 16 Ellevangskolen 5 z Aarhus Kommune 249 7
14.50 5 & 6 Dist.Skolen Vest, Dannelunde 5 a Lolland kommune 236 8

B-Finalen

Start tid: Skive nr. Skole navn Klasse Kommune Resultat Nr.
14.15 13 & 14 Vester Mariendal Skole 5 b Aalborg Kommune 301 1
14.15 7 & 8 Sanderumskolen 5 b Odense Kommune 265 2
14.15 11 & 12 Halgård Skole og SFH 5 a Holstebro Kommune 259 3
14.15 9 & 10 Kroggårdsskolen 5 a Odense Kommune 251 4
14.15 1 & 2 Lagoniskolen 5 b Haderslev kommune 236 5
14.15 5 & 6 Holme Skole 5 c Aarhus kommune 223 6
14.15 3 & 4 Højbjerg Privatskole 5 a Aarhus kommune 210 7

 

5. klasse Indledende runde

Start tid: Skive nr. Skolenavn Klasse Kommune Resultat
10.45 1 & 2 Distr.skolen Vest, Dannelunde 5 a Lolland Kommune 731
10.45 3 & 4 Holme Skole 5 c Aarhus Kommune 644
10.45 5 & 6 Thy Privatskole 5 a Thisted Kommune 730
10.45 7 & 8 Tre Ege Skolen 5 a Faaborg-Midtfyn Kommune 758
10.45 9 & 10 Højbjerg Privatskole 5 a Aarhus Kommune 660
10.45 11 & 12 Lagoniskolen 5 b Haderslev Kommune 718
10.45 13 & 14 Ikast Østre Skole 5 c Ikast-Brande Kommune 865
11.45 1 & 2 Fourfeldtskolen Bohr 5 b Esbjerg Kommune 707
11.45 3 & 4 Halgård Skole og SFH 5 a Holstebro Kommune 592
11.45 5 & 6 Ellevangskolen 5 z Aarhus Kommune 670
11.45 7 & 8 Janderup Skole 5 a Varde Kommune 851
11.45 9 & 10 Kroggårdsskolen 5 a Odense Kommune 627
11.45 11 & 12 Sanderumskolen 5 b Odense Kommune 636
11.45 13 & 14 Vester Mariendal Skole 5 b Aalborg Kommune 522
11.45 15 & 16 Vestermarkskolen 5 b Svendborg Kommune 778

 

6. klasse Finale

A-Finalen

Start tid: Skive nr. Skolenavn Klasse Kommune Resultat A Finale
14.50 9 & 10 Thorning Skole 6 a Silkeborg Kommune 566  
14.50 11 & 12 Mejls-Orten-Tinghøj Friskole 6 a Varde Kommune 525  
14.50 13 & 14 Sanderumskolen 6 a Odense Kommune 523  
14.50 7 & 8 Mejrup Skole 6 a Holstebro Kommune 485
14.50 15 & 16 Lagoniskolen 6 a Haderslev Kommune 475
14.50 1 & 2 Tre Ege Skolen 6 b Faaborg-Midtfyn Kommune 459
14.50 5 & 6 Rasmus Rask-Skolen 6 a Odense Kommune 428
14.50 3 & 4 Sorgenfriskolen 6 a Lyngby-Taarbæk Kommune 416

B-Finalen

Start tid: Skive nr. Skolenavn Klasse Kommune Resultat B Finale
14.15 3 & 4 Hasle Skole 6 d Aarhus Kommune 303
14.15 7 & 8 Hjerting Skole Aura 6 c Esbjerg Kommune 301
14.15 9 & 10 Ørstedskolen 6 a Langeland Kommune 281
14.15 1 & 2 Bjergby Friskole 6 b Mors Kommune 274
14.15 11 & 12 Nordstjerneskolen 6 p Gribskov Kommune 264
14.15 13 & 14 Skovvangskolen 6 x Aarhus Kommune 254
14.15 5 & 6 Ellidshøj Skole 6 a Aalborg Kommune 224

6. klasse Indledende Runde

Start tid: Skive nr. Skolenavn Klasse Kommune Resultat
10.45 7 & 8 Tre Ege Skolen 6 b Faaborg-Midtfyn Kommune 999
10.45 5 & 6 Sorgenfriskolen 6 a Lyngby-Taarbæk Kommune 860
10.45 11 & 12 Rasmus Rask-Skolen 6 a Odense Kommune 856
10.45 9 & 10 Mejrup Skole 6 a Holstebro Kommune 849
10.45 1 & 2 Bjergby Friskole 6 b Mors Kommune 704
10.45 13 & 14 Hasle Skole 6 d Aarhus Kommune 624
10.45 3 & 4 Ellidshøj Skole 6 a Aalborg Kommune 602
10.45 15 & 16 Ingen deltager
11.45 13 & 14 Thorning Skole 6 a Silkeborg Kommune 1103
11.45 5 & 6 Mejls-Orten-Tinghøj Friskole 6 a Varde Kommune 925
11.45 9 & 10 Sanderumskolen 6 a Odense Kommune 788
11.45 3 & 4 Lagoniskolen 6 a Haderslev Kommune 771
11.45 1 & 2 Hjerting Skole Aura 6 c Esbjerg Kommune 702
11.45 15 & 16 Ørstedskolen 6 a Langeland Kommune 681
11.45 7 & 8 Nordstjerneskolen 6 p Gribskov Kommune 651
11.45 11 & 12 Skovvangskolen 6 x Aarhus Kommune 639