Skole OL Bueskydning Finale 2019 Resultater

5. Klasse Finale

A-Finalen

Start tid: Skive nr. Skole navn Klasse Kommune Resultat Placering
14.50 9 & 10 Thorning Skole 5a Silkeborg Kommune 543 1
14.50 11 & 12 Fjordlandsskolen 5b Frederikssund Kommune 503 2
14.50 1 & 2 Nr Felding skole 5a Holstebro Kommune 446 3
14.50 15 & 16 Nors skole 5a Thisted Kommune 445 4
14.50 3 & 4 Rasmus Rask skolen 5a Odense kommune 417 5
14.50 5 & 6 Lagoniskolen 5a Haderslev Kommune 411 6
14.50 7 & 8 Carl Nielsen-Skolen 5a Faaborg Midtfyn kommune 392 7
14.50 13 & 14 Ellekærskolen 5a Aarhus kommune 334 8

 

B-Finalen

Start tid: Skive nr. Skole navn Klasse Kommune Resultat Placering
14.15 9 & 10 Tingagerskolen 5a Faaborg Midtfyn kommune 484 1
14.15 11 & 12 Privatskolen Nakskov 5a Lolland Kommune  426 2
14.15 15 & 16 Læssøegades skole 5a Aarhus kommune 417 3
14.15 3 & 4 Rørkjær Skole Urban 5a Esbjerg Kommune 353 4
14.15 7 & 8 Risingsskole 5b Odense kommune 345 5
14.15 1 & 2 Fuglsanggårdsskolen 5a Lyngby-Taarbæk Kommune 343 6
14.15 13 & 14 Tistrup Skole 5l Varde Kommune 330 7
14.15 5 & 6 Ellidshøj Skole 5b Aalborg Kommune 314 8

 

Indledene Runde

Start tid: Skive nr. Skolenavn Klasse Kommune Resultat
12.15 13 & 14 Nr Felding skole 5a Holstebro Kommune 777
12.15 5 & 6 Rasmus Rask skolen 5a Odense kommune 677
12.15 11 & 12 Lagoniskolen 5a Haderslev Kommune 640
12.15 3 & 4 Carl Nielsen-Skolen 5a Faaborg Midtfyn kommune 612
12.15 15 & 16 Fuglsanggårdsskolen 5a Lyngby-Taarbæk Kommune 607
12.15 9 & 10 Rørkjær Skole Urban 5a Esbjerg Kommune 575
12.15 1 & 2 Ellidshøj Skole 5b Aalborg Kommune 564
12.15 7 & 8 Risingsskole 5b Odense kommune 524
13.15 5 & 6 Thorning Skole 5a Silkeborg Kommune 976
13.15 11 & 12 Fjordlandsskolen 5b Frederikssund Kommune 858
13.15 13 & 14 Ellekærskolen 5a Aarhus kommune 756
13.15 7 & 8 Nors skole 5a Thisted Kommune 727
13.15 3 & 4 Tingagerskolen 5a Faaborg Midtfyn kommune 717
13.15 15 & 16 Læssøegades skole 5a Aarhus kommune 666
13.15 1 & 2 Privatskolen Nakskov 5a Lolland Kommune 648
13.15 9 & 10 Tistrup Skole 5l Varde Kommune 620

6. Klasse Finale

A-Finalen

Start tid: Skive nr. Skole navn Klasse Kommune Resultat Placering
14.50 13 & 14 Skødestrup skole 6c Aarhus kommune 525 1
14.50 9 & 10 Tre ege skolen 6a Faaborg Midtfyn kommune 513 2
14.50 11 & 12 Sankt Birgitta Skole 6x Lolland Kommune  473 3
14.50 5 & 6 Lagoniskolen 6b Haderslev Kommune 465 4
14.50 1 & 2 Mejrup Skole 6c Holstebro Kommune 462 5
14.50 3 & 4 Spurvelundskolen 6a Odense kommune 417 6
14.50 15 & 16 Holme skole 6b Aarhus kommune 415 7
14.50 7 & 8 Rasmus Rask-Skolen 6b Odense kommune 361 8

 

B-Finalen

Start tid: Skive nr. Skole navn Klasse Kommune Resultat Placering
14.15 1 & 2 Vester Mariendal Skole 6b Aalborg Kommune 398 1
14.15 7 & 8 Thisted Friskole 6a Thisted Kommune 392 2
14.15 5 & 6 Issø-skolen 6b Svendborg kommune 364 3
14.15 9 & 10 Møllevangskolen 6a Aarhus kommune 361 4
14.15 3 & 4 Fuglsanggårdsskolen 6b Lyngby-Taarbæk Kommune 316 5

 

Indledende Runde

Start tid: Skive nr. Skolenavn Klasse Kommune Resultat
12.15 11 & 12 Mejrup Skole 6c Holstebro Kommune 842
12.15 5 & 6 Spurvelundskolen 6a Odense kommune 770
12.15 9 & 10 Lagoniskolen 6b Haderslev Kommune 716
12.15 3 & 4 Rasmus Rask-Skolen 6b Odense kommune 667
12.15 1 & 2 Vester Mariendal Skole 6b Aalborg Kommune 582
12.15 13 & 14 Fuglsanggårdsskolen 6b Lyngby-Taarbæk Kommune 518
12.15 7 & 8 Hjerting Skole Aura 6a Esbjerg Kommune
12.15 15 & 16 Ingen deltager
13.15 3 & 4 Tre ege skolen 6a Faaborg Midtfyn kommune 921
13.15 1 & 2 Sankt Birgitta Skole 6x Lolland Kommune 800
13.15 13 & 14 Skødestrup skole 6c Aarhus kommune 800
13.15 9 & 10 Holme skole 6b Aarhus kommune 784
13.15 5 & 6 Issø-skolen 6b Svendborg kommune 690
13.15 7 & 8 Thisted Friskole 6a Thisted Kommune 662
13.15 11 & 12 Møllevangskolen 6a Aarhus kommune 626

 

 

Følg os